530 30 30 20
530 30 30 20

Kurier miejski

Usługi kurierskie i transportowe

Zdajemy sobie sprawę z trudności i wyzwań, jakie mogą pojawić się podczas prowadzenia działalności zawodowej. Rozumiemy, że czas to cenny zasób, dlatego stworzyliśmy naszą usługę Kurier Miejski, aby pomóc Ci w szybkiej i skutecznej realizacji działań zawodowych.

Jeśli nie chcesz rezygnować z pracy ani marnować cennych godzin na dostarczanie przesyłek, to świetnie trafiłeś! Nasz doświadczony zespół kurierów gwarantuje błyskawiczną dostawę Twojej przesyłki. Niezależnie od tego, czy jesteś adwokatem, prawnikiem, notariuszem czy przedstawicielem firmy, możesz nam zaufać. Współpracujemy zarówno z firmami, jak i klientami prywatnymi.

Dlaczego warto skorzystać z naszej usługi? Po pierwsze, oferujemy bezpieczny transport przesyłek. Twoje dokumenty czy paczki są dla nas niezwykle ważne, dlatego dbamy o ich bezpieczeństwo podczas całej trasy. Nasz zespół kurierów jest profesjonalny, odpowiedzialny i dyskretny.

Po drugie, skracamy Twój czas oczekiwania. Czy to ważne dokumenty, pilne pisma czy  paczki – dostarczymy je na czas. Nie musisz się martwić, że Twoja przesyłka dotrze za późno. Nasza sieć logistyczna wrocławskiego regionu sprawia, że możemy dotrzeć do każdego miejsca w mieście i okolicach w ekspresowym tempie, a trasy na drugi koniec Polski zajmują na niewiele więcej. 

Wystarczy, że zadzwonisz do nas i zamówisz usługę. Nasi przyjaźni konsultanci są gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc w zorganizowaniu transportu Twojej przesyłki. Dostarczamy na terenie Wrocławia i okolic, co oznacza, że niezależnie od tego, czy Twoje biuro znajduje się w centrum czy na obrzeżach miasta, dostarczymy Twoje przesyłki bez żadnych komplikacji.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Royal Taxi to pewność szybkiej i bezpiecznej dostawy Twoich przesyłek. Nie trać czasu na zbędne podróże i niepotrzebny stres. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się wygodą i efektywnością.

Zadzwoń i zamów bezpieczny transport przesyłki kurierski.

 

Kurier miejski Wrocław

Szybkie i bezpieczne usługi kurierskie na terenie Wrocławia i okolic, to usługa adresowana do firm oraz osób prywatnych. Potrzebują Państwo gwarancji terminowego dostarczenia przesyłki do swojego klienta? Dokumenty firmowe, faktury, produkty zakupione w lokalnym sklepie lub paczka dla bliskiej osoby? Od tego właśnie jesteśmy! Oferujemy indywidualne usługi kurierskie dla każdego zainteresowanego.

Jak zamówić usługi kurierskie Wrocław?

Aby skorzystać z naszych usług, wystarczy tylko jeden telefon. Należy zadzwonić na numer 530-30-30-20 i złożyć dyspozycję odbioru i dostarczenia paczki. Przekażemy wszystkie instrukcje i ważne informacje, dotyczące sposobu realizacji zamówienia.

  1. Podaj adres odbioru – należy określić adres, pod który nasz kierowca ma przyjechać aby odebrać Waszą przesyłkę. Czas przyjazdu na wskazane miejsce to już od 30 minut. Usługi kurierskie można zamawiać „na już” lub na określoną wcześniej godzinę lub dzień. Jest to idealne rozwiązanie dla firm i osób, planujących lokalne dostawy z wyprzedzeniem.

  1. Przekaż paczkę – przygotowaną wcześniej przesyłkę przekaż naszemu kierowcy. Potwierdzi on jej odbioru i zabierze do samochodu. Przesyłka wyruszy tym samym w krótką trasę do odbiorcy. Aby usługi kurierskie mogły być realizowane szybko i sprawnie, należy pamiętać o starannym zapakowaniu przesyłki oraz dokładnym określeniu adresata: imię i nazwisko, ulica, miasto, kontaktowy numer telefonu, a w przypadku budynków biurowych również piętro i numer pokoju.

  1. Czekaj na potwierdzenie dostawy – od tego momentu Twoja rola jako nadawcy paczki się kończy. Za całą resztę odpowiadamy my. Wystarczy że będziesz oczekiwać na informację, że paczka została przekazana odbiorcy.

Dlaczego kurier miejski Wrocław to dobry wybór?

Jest wiele powodów, dla których warto korzystać z naszych usług. Przede wszystkim doskonale znamy topografię tego miasta i okolic. Pozwala nam to błyskawicznie docierać pod każdy wskazany adres, niekoniecznie posługując się nawigacją GPS. Wiemy jak omijać korki w godzinach szczytu i możemy pochwalić się największą szybkością w realizacji usług kurierskich. Ponadto będąc niemal przez cały dzień w ruchu, jesteśmy elastyczni i zapewniamy błyskawiczny czas odbioru przesyłki i jej dostarczenia. Działamy lokalnie i jesteśmy konkurencyjni cenowo. Trudno na rynku szukać drugiej takiej usługi jak nasza. Koszt dostawy przesyłki miejskiej rozpoczynający się od 30 złotych? To możliwe wyłącznie u nas! Niskie ceny, duża szybkość działania oraz maksymalna skuteczność to nasze cechy charakterystyczne!

Wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm naszych klientów oraz wysokiej jakości flota samochodów stanowi kolejny powód, dla których kurier miejski to sprawdzona usługa. Doskonale wiemy że kurier odpowiada nie tylko za sprawną dostawę przesyłek, ale jest również wizytówką Waszej firmy. Wiemy i pamiętamy o tym. Dlatego również nasi kierowcy to profesjonaliści z nienagannymi manierami. Cechuje ich wysoka kultura osobista, zadbany ubiór oraz dobra znajomość języków obcych. Wszystko to sprawia, że znakomicie poradzą sobie z każdym zleceniem, znakomicie reprezentując Twoją firmę przed klientami.

Cena przesyłki na terenie Wrocławia już od 30zł